Wystawa

Na ponad 6000 metrów kwadratowych nowych i używanych maszyn do obróbki drewna znanych krajowych i zagranicznych producentów są prezentowane.

Nasi technicy i personel instruktażu zaprezentują Państwu najnowsze technlogie. Specjaliści z długoletnim doświadczeniem sprawdzą i wyremontują maszyny używane i ponownie uruchomią w kraju i zagranicą.

O nas

   
 
     

Projektowanie – Dostawa - Serwis

Dbałe planowanie i należyte wykonanie zlecenia w oparciu o zdobytą wiedzę, zarówno w teorii jak także w praktyce. Gwarantujemy to Państwu.

Już od 1974 właściciele firmy Thomas i Werner Engelfried z powodzeniem pracują w branży maszyn stolarskich i w roku 1983 założyli "Engelfried Maschinentechnik " w Aalen. Hale wystawowe znajdują się od zawsze w Oberkochen - i to dobra podstawa: Oberkochen jest centrum narzędziowym obróbki drzewa - o światowego zasięgu znani producenci Leitz, Gold, Oppold i Stark mają tu swoje centrale!

Zakup i sprzedaż nowych i używanych maszyn do obróbki drewna. Właśni monterzy do napraw, uruchamiania i serwisowania. Oferty bez zobowiązania, warunkowa sprzedaż pośrednia.
Wszystkie dane i zdjęcia bez gwarancji. Ceny w Euro + VAT , w stanie faktycznym, EXW aktualnego miejsca.
Copyright 2023 Engelfried Maschinentechnik GmbH